Nie masz konta? Zarejestruj się

Centrum Biznesowy Chmielna, małe biura

1 rok temu Biura do wynajęcia Wola 383 (ilość wyświetleń)
Lokalizacja biurowca
Informacje o ofercie Centrum Biznesowy Chmielna, małe biura
Biura Centrum Biznesowy Chmielna, małe biura do wynajęcia
rodzaj oferty: Wynajem
Dostępne powierzchnie: 85 m²
od 12 m² do 85 m²
czynsz: od 850,00 zł / msc
typ budynku: Bardzo dobry - Biurowiec klasy A
parking garaż: Parking podziemny

Lokalizacja
miasto: Mazowieckie - Wola

Dużym atutem lokalizacji w centrum Warszawy jest również bliskość stacji metra, centrum handlowego Złote Tarasy i Galerii Centrum, oraz wielu restauracji i innych punktów usługowych. W pobliżu znajdują się też znane hotele takie jak Marriott, Radisson czy Hilton.

Opis oferty
Twoje biuro w centrum miasta, doskonała lokalizacja, idealnie w centrum Warszawy. Wpełni urządzone i dostępne od ręki elastyczne przestrzenie biurowe.
W Centrum Biznesowym Chmielna, proponujemy komfortowe biura o różnych metrażach rozpoczynających się od 15 m2. Każde pomieszczenie jest wyposażone w nowe meble i posiada indywidualnie sterowaną klimatyzację, dostęp do wszystkich mediów oraz doskonałą izolację akustyczną.
WYSOKI STANDARD : biurowiec Chmielna to wysoki standard i nowoczesne powierzchnie biurowe. Eleganckie i wysokiej jakości wykończenie wnętrz oraz dostęp do najnowszych technologii IT sprawia, że Centrum Biznesowe Chmielna należą do jednych z bardziej prestiżowych powierzchni biurowych.
ELASTYCZNOŚĆ : oferujemy miejsca z biurami serwisowanymi gdzie każdą powierzchnię możemy zaaranżować pod potrzeby klienta. Również jako jedyni w Warszawie oferujemy gotową powierzchnię typu open space dla 30 stanowisk pracy.
W Centrum Biznesowym Chmielna oferujemy szereg rozwiązań dla biznesu poprzez wynajem serwisowanych powierzchni biurowych po wynajem wyposażonych sal konferencyjnych oraz biur wirtualnych. Kładziemy szczególny nacisk na eleganckie i wysokiej jakości wykończenie oraz dostęp do najnowszych technologii. Profesjonalny, wielojęzyczny personel recepcji jest zawsze pomocny dla naszych klientów udzielając im wsparcia administracyjno -biurowego kiedy tylko potrzebują.

Co oferujemy?
- Prestiżowy adres w najlepszych biurowcach w Warszawie
- W pełni umeblowane biura
- Wielkość biur od 12m2 wzwyż
- Powierzchnie typu open-space z możliwością własnej aranżacji
- Dostęp do gotowej infrastruktury IT (łącze internetowe i centrala telefoniczna)
- Usługi sekretarskie świadczone przez nasz zespół na recepcji
- Dostęp do urządzeń biurowych (drukarki, skanery, bindownice)
- Codzienne sprzątanie biura
- Wyposażony w kawę I herbatę aneks kuchenny

Dodatkowo na powierzchni znajdują się wyposażone sale konferencyjne z możliwością dowolnej aranżacji przestrzeni. Personel codziennie obecny na recepcji Inoffice zapewnia obsługę gości, spotkań, oraz cenne wsparcie administracyjne i asystenckie w codziennej pracy biurowej. Budynek, w którym znajduje się Centrum Biznesowe Chmielna posiada powierzchnie handlowe i lokalną restaurację. Dużym udogodnieniem jest garaż podziemny i ogólnodostępne liczne miejsca parkingowe. Nad bezpieczeństwem obiektu czuwa całodobowa ochrona.