Nie masz konta? Zarejestruj się

Equator do 100 m²

1 rok temu Biura serwisowane Ochota 1777 (ilość wyświetleń)

830 zł

  • img
  • img
  • img
  • img
Lokalizacja biurowca
Informacje o ofercie Equator do 100 m²
Biura Equator do 100 m² do wynajęcia
rodzaj oferty: Wynajem
Dostępne powierzchnie: 100 m², od 7 m² do 100 m²
czynsz: od 830,00 zł / msc

Lokalizacja
miasto: Mazowieckie - Ochota / Ursus / Włochy
adres: Aleje Jerozolimskie 96

Lokalizacja
W sąsiedztwie budynków biurowych na Ochocie, pomiędzy Dworcem Centralnym a Dworcem Zachodnim.

Opis oferty
Centrum Equator II mieści się na 13. piętrze robiącego wrażenie, nowoczesnego budynku mieszczącego się pod jednym z najlepszych adresów biznesowych blisko serca Warszawy. Jest to drugi z czterech budynków, które ostatecznie stworzą prestiżowy kompleks Equator Office. Jego fasada składa się ze szklanych okien sięgających na każdym poziomie od podłogi aż po sufit. Czternastopiętrowy budynek cechuje najnowocześniejsza technologia, jak również ma on idealną lokalizację – w dzielnicy Ochota mieszczącej się na obrzeżach centrum polskiej stolicy. Na jego korzyść przemawiają rozległe połączenia drogowe, pobliskie linie kolejowe i leżące niedaleko centra handlowe oraz lotnisko międzynarodowe. Ochota jest miejscem siedziby wielu firm krajowych i międzynarodowych, a w kampusie na Ochocie swoją siedzibę ma kilka ważnych instytucji naukowych i akademickich. Warszawa znajduje się w czołówce rynku wschodzącego, którym jest Europa Centralna. Szybko rozwijająca się gospodarka miasta obejmuje także skupienie firm przemysłu elektronicznego i high-tech.
Firma Regus jest światowym dostawcą rozwiązań w zakresie przestrzeni do pracy.
Sieć jej placówek, obejmująca 2000 centrów biznesowych w 104 krajach, zapewnia dogodnie zlokalizowaną powierzchnię biurową wysokiej jakości, wyposażoną we wszystkie niezbędne sprzęty - dostępną na chwilę lub na dłużej. Takie organizacje, jak Google, Toshiba i GlaxoSmithKline, wybrały firmę Regus, aby móc korzystać z elastycznych form pracy i odnieść jeszcze większy sukces.
Kluczem do elastycznej pracy jest wygoda, dlatego firma Regus dopasowuje się do potrzeb 2 miliona klientów i otwiera swoje placówki wszędzie tam, gdzie jej partnerzy chcą pracować - w centrach miast, dzielnicach podmiejskich, centrach handlowych, punktach sprzedaży detalicznej, na dworcach kolejowych, stacjach usług przy autostradach, a nawet w ośrodkach kulturalnych.
Firma Regus rozpoczęła działalność w 1989 roku w Brukseli, obecnie ma siedzibę w Luksemburgu i jest notowana na londyńskiej giełdzie.
Odkryj zalety wspólpracy z Regus:
- Umeblowane biura gotowe do uzytku od zaraz Elastyczne warunki umowy
- Brak poczatkowych nakladów inwestycyjnych
- Proste, jednostronicowe umowy
- Prestizowe lokalizacje biznesowe