Nie masz konta? Zarejestruj się

Marszałkowska 111, centrum

1 rok temu Biura do wynajęcia Śródmieście 380 (ilość wyświetleń)
Lokalizacja biurowca
Informacje o ofercie Marszałkowska 111, centrum
Biura Marszałkowska 111 do wynajęcia
rodzaj oferty: Wynajem
Dostępne powierzchnie: 80 m²
od 15 m² do 80 m²
czynsz: od 850,00 zł / msc

Lokalizacja
miasto: Mazowieckie - Centrum
adres: ul. Marszałkowska 111
komunikacja miejska: Metro, linie tramwajowe i autobusowe.

Lokalizacja
ul. Marszałkowska 111, 00-102 Warszawa
Róg ul. Królewskiej i Marszałkowskiej vis à vis Parku Saskiego.

Opis oferty
Centrum biurowe OmniOffice zlokalizowane jest w nowoczesnym biurowcu przy ul. Marszałkowskiej 111. Oferujemy gotowe do pracy, przestronne biura z obsługą recepcyjną i asystencką, do dyspozycji najemców są też sale konferencyjne i pełna infrastruktura biurowa.
OmniOffice to nowe biuro serwisowane oraz biuro wirtualne, zlokalizowane w samym centrum Warszawy w nowoczesnym biurowcu klasy A, pod bardzo charakterystycznym, biznesowym adresem:
Marszałkowska 111
00-102 Warszawa
Tworząc OmniOffice kierowaliśmy się naszym wieloletnim doświadczeniem w obrocie powierzchniami biurowymi oraz w obsłudze przedsiębiorstw. Pozwoliło nam to na przygotowanie oferty przyjaznej z punktu widzenia naszych Klientów.
Nasze biuro serwisowane zapewnia możliwość wynajęcia komfortowych, wyposażonych gabinetów biurowych z obsługą sekretarską, możliwość wynajęcia salek konferencyjnych a także skorzystania z usług księgowych, podstawowych porad prawnych a także leasingu pracowników bez konieczności podpisywania jakichkolwiek dodatkowych umów.
Nasze biuro wirtualne poza adresem przy ul. Marszałkowskiej 111 oferuje pełną obsługę korespondencji, skanowanie poczty oraz – jako jedyne w Warszawie, możliwość wypożyczenia Klientowi telefonu stacjonarnego, działającego w połączeniu z naszą recepcją i z bezpłatnymi połączeniami wychodzącymi na polskie telefony stacjonarne i komórkowe.
Do dyspozycji Klientów oddajemy wyposażone, przeszklone sale konferencyjne z łączem WiFi, a dla tych z Państwa, którzy potrzebują miejsca do pracy od czasu do czasu, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę hot desk.
Biuro OmniOffice jest zlokalizowane nowoczesnym biurowcu klasy A w samym sercu Warszawy, przy ul. Marszałkowskiej 111, przy skrzyżowaniu z ul. Królewską. Vis á vis znajduje się Park Saski. Powierzchnia została dostosowana do potrzeb małych i średnich firm. Poza wspólną recepcją i aneksem kawiarnianym, wydzieliliśmy dwie przeszklone sale konferencyjne i gabinety biurowe wyposażone w 2, 3, 4 lub 6 stanowisk pracy. W pobliżu mają siedziby takie firmy i instytucje jak: Société Genérale, White & Case, DeBenedetti, Majewski, Szcześniak, Ambasada Danii, eCard, mBank, EC Harris i wiele innych.
Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp komunikacją miejską – przystanki linii tramwajowych i autobusowych znajdują się zaledwie kilkanaście metrów od wejścia do budynku. Stacja metra Świętokrzyska, łącząca I i II linię , znajduje się w zasięgu 5-minutowego spaceru.